Reklamacje

Reklamacje / Wymiany

Otrzymany produkt proszę odesłać z dowodem zakupu (paragon lub faktura) i oryginalnego opakowania ponieważ stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji. Reklamowany towar proszę adresować na:

"CATALINA"

Bylew 17

62-563 Licheń Stary

Proszę nie wysyłać zwrotów na żaden inny adres ani do paczkomatów ponieważ odbiór ich z tych miejsc jest niemożliwy i paczki przewoźnik odeśle do Państwa z powrotem.

Proszę nie wysyłać za pobraniem, ponieważ nie mamy wtedy możliwości sprawdzenia zawartości przesyłki.

Różnice wymiarów ubrań do 1-2 cm , jak również wzory tkanin i odcienie kolorów w rzeczywistości mogą się nieco różnic. Kolory ubrań mogą lekko odbiegać od tych widzianych na monitorze komputera/laptopa, ponieważ to wynika z indywidualnych ustawień grafiki danego urządzenia. W związku z tym uprzejmie prosimy po odpakowaniu przejrzeć, wyprasować i przymierzyć towar i jeśli te różnice są dla osoby kupującej istotne prosimy o wymianę towaru przed ich używaniem.

Czas rozpatrzenia reklamacji do 14 dni.

 

 

copyright ⓒ MODNA CATALINA 2024    |    Projekt i wykonanie: Tworzenie stron www E-Made

Moje konto

Katalog

zamknij
zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Kliknij tutaj aby przeczytać więcej. Close