Zwroty

Zwroty

Otrzymany produkt proszę odesłać z dowodem zakupu (paragon lub faktura) i oryginalnego opakowania ponieważ stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji. Zwracany towar proszę adresować na:

Remigiusz Dąbrowski "CATALINA"

Bylew 17

62-563 Licheń Stary

Proszę nie wysyłać zwrotów na żaden inny adres ani do paczkomatów ponieważ odbiór ich z tych miejsc jest niemożliwy i paczki przewoźnik odeśle do Państwa z powrotem.

Proszę nie wysyłać za pobraniem, ponieważ nie mamy wtedy możliwości sprawdzenia zawartości przesyłki.

Różnice wymiarów ubrań do 1-2 cm , jak również wzory tkanin i odcienie kolorów w rzeczywistości mogą się nieco różnic. Kolory ubrań mogą lekko odbiegać od tych widzianych na monitorze komputera/laptopa, ponieważ to wynika z indywidualnych ustawień grafiki danego urządzenia. W związku z tym uprzejmie prosimy po odpakowaniu przejrzeć, wyprasować i przymierzyć towar i jeśli te różnice są dla osoby kupującej istotne prosimy o zwrot towaru przed ich używaniem.

 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny, a towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu lub zastępczym i w stanie takim jakim Klient otrzymał.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.

2. Dołącz do przesyłki paragon wraz z danymi do przelewu oraz formularz zwrotu.

Wzór formularza odstąpienia od umowy Jeśli chcą Państwo odstąpić od niniejszej umowy, prosimy o wypełnienie niniejszego formularza. Alternatywnie mogą Państwo także odstąpić od umowy w sposób przedstawiony powyżej.

 

- Adresat: ModaCatalinapl, 62-563 Licheń Stary, Bylew 17 - Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) - Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*) - Imię i nazwisko konsumenta(-ów) - Adres konsumenta(-ów) - Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) - Data

(*) niepotrzebne skreślić i przesłanie go do nas na poniższy adres: ModaCatalinapl, 62-563 Licheń Stary, Bylew 17

3.W ciągu 7 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki zweryfikowajuemy otrzymany produktu.

4. Jeżeli po weryfikacji nie będzie żadnych przeciwwskazań zrealizujemy przelew w ciągu 14 dni roboczych.

5. Nie przyjmujemy paczek pobraniowych oraz takich gdzie nadawca przerzuca koszt dostawy na odbiorce.

copyright ⓒ MODNA CATALINA 2021    |    Projekt i wykonanie: Tworzenie stron www E-Made

Moje konto

Katalog

zamknij
zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Kliknij tutaj aby przeczytać więcej. Close