Zwroty

Zwroty

Formularz zwrotu - kliknij w link →→→

→→→   https://complaio.com/app/return/16dT5jmHwpDnY

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.

2. Dołącz do przesyłki paragon wraz z danymi do przelewu oraz formularz zwrotu. Jeśli nie masz możliwości wydrukowania formularza zwrotu wystarczy, że wypełnisz formularz online i podasz numer zwrotu, który jest podany w nagłówku góry strony. Jeśli zależy Ci na szybkiej obsłudze zwrotu koniecznie prześlij nam z tym wypełnionym formularzem zwrotu lub numerem zwrotu.

Jeśli będzie tego brakować w odsyłanej paczce czas zwrotu może sie wydłużyć do 21 dni, ponieważ zwrot nie jest automatyczny tylko potrzebuje wewnętrznie wyjaśnienia od jakiego Klienta pochodzi.

4. Jeżeli po weryfikacji nie będzie żadnych przeciwwskazań zrealizujemy przelew w ciągu 14 dni roboczych.

5. Nie przyjmujemy paczek pobraniowych oraz takich gdzie nadawca przerzuca koszt dostawy na odbiorce.

6. Nie ma możliwości zwrotu odzieży, na którą nanoszone były induwidualne poprawki takie jak długość całkowita, długość rękawów, głębokość dekoltu.

 

Otrzymany produkt proszę odesłać z dowodem zakupu (paragon lub faktura) i oryginalnego opakowania ponieważ stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji. Zwracany towar proszę adresować na:

"CATALINA"

Bylew 17

62-563 Licheń Stary

Proszę nie wysyłać zwrotów na żaden inny adres ani do paczkomatów ponieważ odbiór ich z tych miejsc jest niemożliwy i paczki przewoźnik odeśle do Państwa z powrotem.

Proszę nie wysyłać za pobraniem, ponieważ nie mamy wtedy możliwości sprawdzenia zawartości przesyłki.

Różnice wymiarów ubrań do 1-2 cm , jak również wzory tkanin i odcienie kolorów w rzeczywistości mogą się nieco różnic. Kolory ubrań mogą lekko odbiegać od tych widzianych na monitorze komputera/laptopa, ponieważ to wynika z indywidualnych ustawień grafiki danego urządzenia. W związku z tym uprzejmie prosimy po odpakowaniu przejrzeć, wyprasować i przymierzyć towar i jeśli te różnice są dla osoby kupującej istotne prosimy o zwrot towaru przed ich używaniem.

 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny, a towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu lub zastępczym i w stanie takim jakim Klient otrzymał.

 

copyright ⓒ MODNA CATALINA 2023    |    Projekt i wykonanie: Tworzenie stron www E-Made

Moje konto

Katalog

zamknij
zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Kliknij tutaj aby przeczytać więcej. Close